Від авторів проекту

Вже давно не секрет, що західноукраїнський інтернет виділився в окрему підмережу, яка має свою усталену аудиторію. Основними рисами західного інтернету є україномовність та направленість на західноукраїнську тематику.

Нажаль, якісного ресурсу, який би об’єднував навколо себе західноукраїнські проекти та допомагав їм розвиватися і ставати більш відомими західноукраїнському читачу, немає.

Тому ми створили ЗУНР.NET - портал, який намагатиметься консолідувати цікаві західноукраїнському читачу інтернет-ресурси та творити майданчик для старту нових західноукраїнських проектів.

Ми розпочинаємо з невеличкого кроку - новинного агрегатора та каталогу сайтів, проте, маємо надію, що зможемо створити конкурентоспроможний продукт, цікавий, в першу чергу, для Вас. Топ завдання для нас - створити безкоштовну західноукраїнську електронну пошту, не залежну від зовнішніх ресурсів.

Ми раді співпраці з тематичними ресурсами і прагнемо їм допомогти, тому пропонуємо безкоштовну банерну рекламу в обсязі 20% від загального рекламного трафіку.

Ми не прагнемо заробляти на проекті. Основна мета комерціалізації, це вийти на самоокупність порталу, що дозволить мати штат людей, які будуть займатися підбором цікавих для Вас матеріалів і виведе проект на якісно новий рівень.

Тому ми будемо вдячні всім, хто на даному етапі зможе допомогти нам поширенням інформації про ЗУНР.NET.

Якщо Ви бажаєте стати волонтером і вести тематичну гілку порталу - ми з радістю приймемо Вас до нашої команди.

З повагою, Петро Федоришин і команда ЗУНР.NET

P.S. Хоча в нашій державі неможливо без політики, але ми не є політичним проектом, ми не пов’язані з жодною політичною партією і не прагнемо ставати майданчиком для політичних ігрищ. Ми працюємо над проектом, який буде об’єднувати західноукраїнців і покращувати західноукраїнський інтернет. Просимо поважати нашу позицію.